НАШИ ТОВАРЫ
ВАША КОРЗИНА
НАШИ КОНТАКТЫ
ИЗ ДРУГОГО ГОРОДА?!

04.змащення >> 04.Силіконова змазка-спрей >> Силіконова змазка-спрей

Силиконовая смазка-спрейшт.
Цена за 1 шт.: 85.44 грн
Характеристики:

Общие сведения:

Силіконова змазка, придатна сьогодні у багатьох сферах, имеющиая у своєму складі силіконові масла, цілком заслужено користуються популярністю. Матеріали оброблені селіконовий мастилом володіють цінними споживчими якостями: стійкість до високих температур, здатність до захисту металовиробів від корозії та впливу хімічно агресивних речовин.
Цей слизький шар з чудовими водовідштовхувальними властивостями дозволяє застосовувати його для змащування прес-форм, фильеров (у виробництві хімічного волокна), обертових і рухомих елементів пластикових механізмів, шаблонів при виготовленні ДСП, акумуляторних приводів. Для автомобілістів силіконова змазка, це захист від замерзання ущільнювачів, засіб для змащування дверних петель і обробки пластикових деталей салону. Що б полегшити процес миття автомобіля, силіконовою змазкою обробляється кузов і диски. І це далеко не повний перелік варіантів застосування силіконових продуктів. Ці матеріали можна використовувати при гасінні піни, в якості захисту припою, для очищення стекол від гіпсу, цементу або фарби, для обробки ріжучої кромки інструментів.
Дія силіконової змазки зумовлено унікальною плинністю силікону, яка дає можливість утворювати полімерну плівку на будь-який, навіть самої складної поверхні. В'язкість силіконової змазки майже не залежить від температури, цим вона вигідно відрізняється від мастил на основі нафтопродуктів. Більш того, силікон, завдяки своїй інертності, не руйнує гуму, а відновлює привабливий зовнішній вигляд гумових та пластикових виробів. Хороша адгезія до металу, скла, дерева, гуми, пластику, діелектричні якості, а так само відсутність шкідливого впливу на людину, навіть при тривалому контакті зі шкірою, це додаткові причини популярності силікону. А тому високий попит, який має силіконова змазка, цілком виправданий. 

Объем: 500 куб.см.

В коробке: 12 шт.

  * территория краски                          создание сайтов в Днепропетровске - WEB-дизайн студия ноябрь, полиграфия. Разработка и изготовление, оптимизация, раскрутка и продвижение сайтов в Днепропетровске под ключ. Интернет-бюро «Ноябрь»