НАШИ ТОВАРЫ
ВАША КОРЗИНА
НАШИ КОНТАКТЫ
ИЗ ДРУГОГО ГОРОДА?!

01.Фарба >> 15.Антиковзання >> Фарба «Антіковзання»

Покриття проти ковзанняшт.
Цена за 1 шт.: 139.44 грн
Характеристики:

Общие сведения:

 

 

Покриття проти ковзання - це жорстке текстуроване покриття, тривалого терміну експлуатації, хімічно стійке. Забезпечує захист від подряпин, корозії і інших впливів. Може застосовуватися на різні поверхні, такі як кузов вантажівки, багажник пікапа, причепи, меблі, частини мотоцикла, бампери, корпусу комп'ютера, столи, важкі машини, і будь-які об'єкти, які потребують спеціального захисту проти ковзання.

Покриття проти ковзання буде служити надійним захисником для будь-яких поверхонь, які потребують оберегании від механічних пошкоджень і ковзання. Ця фарба лягає рівною текстурою, стійкою до хімічних впливів, подряпин і інших пошкоджень. Фарба залишається неушкодженою протягом дуже довгого терміну експлуатації і при цьому не втрачає своїх властивостей. 

Фарба Антиковзання надана у вигляді спрею, що дозволяє розпорошувати її рівномірно і не мати з цим великих проблем. Наносити її досить легко і просто, цей процес не вимагає додаткового устаткування або навичок. Фарба лягає рівно і виглядає дуже добре, як ніби ви тільки що купили цю річ. 

Більше не потрібно возитися з фарбами, які добре наносяться тільки в спеціальних салонах. До того ж ця фарба прекрасно приховає вже наявні пошкодження і рівною зробить поверхню. Текстура корисна і застосовується в багатьох галузях.

 За допомогою даної фарби Ви зумієте забезпечити собі покриття проти ковзання, що істотно для тих, чия діяльність пов'язана з автотехнікою. Не важливо, як давно ваша машина або мотоцикл були куплені. Вони засяють у новому світлі. До того ж слід зазначити і нюанс з глянцевою поверхнею ноутбуків, яка обдирається при першій же можливості.

На матовій поверхні після фарби TRUCK BED АНТИКОВЗАННЯ не буде залишатися ні подряпин, ні небажаних відбитків пальців від будь-якого дотику.

Одне з головних переваг цієї фарби в тому, що це фарба-спрей. Отже, основними плюсами в роботі з таким продуктом з'являться швидке нанесення, а також рівне висихання. 

Об'єм: 600 куб. см.

В коробці: 6 шт.

 

 

 

  * территория краски                          создание сайтов в Днепропетровске - WEB-дизайн студия ноябрь, полиграфия. Разработка и изготовление, оптимизация, раскрутка и продвижение сайтов в Днепропетровске под ключ. Интернет-бюро «Ноябрь»